Lokalizuj
Zadzwoń

Szanowni Goście,
w związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu Hotelu. 

 

W związku z wprowadzeniem ustawy o Tarczy Antykryzysowej z dnia 31.03.2020 informujemy, że istnieje możliwość otrzymania Voucheru na pobyt w późniejszym dostępnym terminie do 365 dni, z pominięciem Świąt Państwowych  (tj. Boże Narodzenie, Nowy Rok ) lub zwrotu zaliczki za nocleg w ciągu 180 dni.

 


W przypadku pytań dotyczących Państwa rezerwacji jesteśmy dostępni pod adresem:

e-mail: info@hotelchojnik.pl

Czas odpowiedzi na wiadomości może być wydłużony. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 
 

kupon rabatowy - hotel chojnik

 

1) Vouchery występują w opcjach 5%, 10%, 20%, 30% oraz 100%; uprawniają one posiadacza vouchera do zniżki w wysokości zapisanej na kuponie.

 

2) Każdy z voucherów posiada swój indywidualny numer oraz holograficzny znak potwierdzający jego oryginalność. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia hologramu, voucher zostanie unieważniony.

 

3) Rabat naliczany jest od całkowitej kwoty za nocleg w hotelu, w opcjach ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją, za jedną lub dwie osoby. W przypadku, w którym posiadacz vouchera będzie chciał wykorzystać go podczas płatności za nocleg więcej niż dwóch osób, rabat nie zostanie naliczony za pobyt dodatkowych osób.

 

4) Rabat naliczany jest za jedną lub dwie doby hotelowe.

 

5) Rabat nie przysługuje w przypadku korzystania z ofert specjalnych.

 

6) Rabat (5%, 10%, 20%, 30%) obejmuje jedynie osoby, które ukończyły 13 rok życia.

 

7) Voucheru rabatowego nie można łączyć z innymi promocjami rabatowymi.

 

8) Voucher należy okazać przed dokonaniem płatności za pobyt.

 

9) Vouchery nie łączą się ze sobą.