Lokalizuj
Zadzwoń

Szanowni Goście,
w związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się Koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu Hotelu. 

 

W związku z wprowadzeniem ustawy o Tarczy Antykryzysowej z dnia 31.03.2020 informujemy, że istnieje możliwość otrzymania Voucheru na pobyt w późniejszym dostępnym terminie do 365 dni, z pominięciem Świąt Państwowych  (tj. Boże Narodzenie, Nowy Rok ) lub zwrotu zaliczki za nocleg w ciągu 180 dni.

 


W przypadku pytań dotyczących Państwa rezerwacji jesteśmy dostępni pod adresem:

e-mail: info@hotelchojnik.pl

Czas odpowiedzi na wiadomości może być wydłużony. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 
 
 • Hotel Chojnik
  Hotel Chojnik

  położony w malowniczej miejscowości Zachełmie, 10 km od Jeleniej Góry, jest nowocześnie urządzoną oazą spokoju.

 • Hotel Chojnik
  Hotel Chojnik

  położony w malowniczej miejscowości Zachełmie, 10 km od Jeleniej Góry, jest nowocześnie urządzoną oazą spokoju.

 • Pokoje
  Pokoje

  20 komfortowych pokoi z łazienkami, TV, bezprzewodowym dostępem do internetu i wygodnymi łóżkami.

 • Hotel przyjazny dzieciom
  Hotel przyjazny dzieciom

  100% rabatu dla dzieci do 3 lat, 40% rabatu dla dzieci od 3 do 12 lat, dodatkowe udogodnia dla rodziców i wiele atrakcji.

 • Hotel przyjazny zwierzętom
  Hotel przyjazny zwierzętom

  Otaczające hotel łąki i lasy stanowią idealne miejsce do wypoczynku, zarówno dla gości hotelu jak i ich czworonożnych przyjaciół.

 • Aktywny wypoczynek
  Aktywny wypoczynek
  Goście hotelu chcący aktywnie spędzać czas mogą skorzystać z kortów tenisowych, boiska do piłki plażowej a dzieci z placu zabaw. Mniej aktywni mogą wypocząć w piramidzie energetyzującej, połowić ryby w stawie lub zorganizować grilla z przyjaciółmi albo zwyczajnie poleżeć na hamaku.
 • Stoki narciarskie
  Stoki narciarskie

  W sezonie zimowym goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z dwóch przyhotelowych stoków narciarskich z wyciągami talerzowymi o średniej długości 350m.

 • Restauracja
  Restauracja

  Dania przygotowane z niezwykłą starannością przez naszych kucharzy z pewnością zaspokoją gust każdego Gościa, a unikalna atmosfera sprawi, że każdy posiłek stanie się dla Państwa wyjątkowy.

 • Turystyka
  Turystyka

  Zamek Chojnik, Western City i Wodospad Kamieńczyka, Snieżka to tylko kilka z wielu niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić podczas pobytu w hotelu Chojnik.

Chojnik to nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel położony między miastami Jelenia Góra, Karpacz i Szklarska Poręba w malowniczej miejscowości Zachełmie. Wybudowany w latach 80-tych pod nazwą Hotel Amanda, pod koniec 2012 roku został zmodernizowany i ponownie oddany do dyspozycji Gości. Dzięki pracy wielu inżynierów i architektów powstał hotel nowoczesny i ekologiczny, przyjazny rodzinie i zwierzętom. Jedną z głównych atrakcji hotelu są dwa przyhotelowe stoki narciarskie z wyciągami talerzowymi o średniej długości 350m. Pomimo wysokiego standardu, hotel w dalszym ciągu oferuje swoim Gościom tani nocleg w górach.